28.3.2013

Bylo nám vyčiněno, že už jsme dlouho nenapsali na našich stránkách nic do novinek :-). Aktualizace sice byly,  nicméně levý sloupec jsme opravdu zanedbávali, takže tímto napravujeme... Dnes proběhla aktualizace galerií a očekávaných koťátek, na která se moc těšíme :-). Za zmínku stojí i to, že jsme na konci roku 2012 rozšířili naši kočičí smečku o krásnou kočičku Růženku.

18.07.2011

O víkendu jsme byli s Tess a Heráčkem na výstavě v Ústí. Tess získala 2 x CAC a stala se v den svých prvních narozenin šampionkou. Hero získal 2 x CAGCIB, NOM BIS a BIV, už mu chybí poslední CAGCIB v zahraničí do Granda, na který si počkáme do zimy, až nám zase obroste :-).

06.06.2011

V neděli jsme na výstavě v Příbrami získali první CAC pro naši odchovanou kočičku Gucci (vyhrála v konkurenci s druhou krásnou kočičkou stejného zbarvení), první CAC pro naší Tess a třetí CAGCIB NOM BIS pro Heráčka :-).

02.05.2011

Heráček získal včera v Žilině svůj druhý CAGCIB + NOM BIS :-).

27.04.2011

Dnes se Mirunce narodila koťátka "I", maminka i miminka se mají dobře.

O Nás

Naše chovatelská stanice úzce spolupracuje s chovatelskou stanicí Blue Springvon Gallus a Laty Mery.

Jsme chovatelská stanice plemene Birma Posvátná. Naše chs vznikla naprosto neplánovaně. Původně to měla být jen jedna kočička slíbená dětem, pak jsme si říkali, že dvě by byly lepší, aby jim nebylo smutno, když jsme v práci :-). Jenže ty dvě kočičky byly tak úžasné, že se to trošku zvrtlo... Bydlíme v centru Prahy, naše chs je rodinná, kočičky s námi žijí, jako plnohodnotní členové domácnosti.