28.3.2013

Bylo nám vyčiněno, že už jsme dlouho nenapsali na našich stránkách nic do novinek :-). Aktualizace sice byly,  nicméně levý sloupec jsme opravdu zanedbávali, takže tímto napravujeme... Dnes proběhla aktualizace galerií a očekávaných koťátek, na která se moc těšíme :-). Za zmínku stojí i to, že jsme na konci roku 2012 rozšířili naši kočičí smečku o krásnou kočičku Růženku.

18.07.2011

O víkendu jsme byli s Tess a Heráčkem na výstavě v Ústí. Tess získala 2 x CAC a stala se v den svých prvních narozenin šampionkou. Hero získal 2 x CAGCIB, NOM BIS a BIV, už mu chybí poslední CAGCIB v zahraničí do Granda, na který si počkáme do zimy, až nám zase obroste :-).

06.06.2011

V neděli jsme na výstavě v Příbrami získali první CAC pro naši odchovanou kočičku Gucci (vyhrála v konkurenci s druhou krásnou kočičkou stejného zbarvení), první CAC pro naší Tess a třetí CAGCIB NOM BIS pro Heráčka :-).

02.05.2011

Heráček získal včera v Žilině svůj druhý CAGCIB + NOM BIS :-).

27.04.2011

Dnes se Mirunce narodila koťátka "I", maminka i miminka se mají dobře.

Vrh "U" / *10.04.2013 / Space litter

Illinois Beauty von Freitag CZHero vom Baluen Achat DE
Matka: Illinois Beauty von Freitag, CZ
Otec: Hero vom Blauen Achat, DE
Narozen: 10.04.2013
Koťátka: 2 kočičky
Koťátka už mají své nové domovy

Illy alias "Pepa", jak ji láskyplně pojmenoval její páneček je náš odchov, ale žijící u kamaráda. Protože z ní vyrostla opravdu moc pěkná kočičí slečna, přemluvila jsem jejího pánečka na jeden vrh koťátek a stálo to za to :-). Porod si Pepa náramně užila a to na sedačce v obýváku, kde jsem jí polomrvtá po probdělé noci hlídala. Proč by měla rodit do porodničky, peřina je rozhodně lepší :-). Holčičky se opravdu povedly, škoda, že už Pepy pánečka na druhý vrh nepřemluvím :-).
Jména dostala "U" koťátka s vesmírnou tématikou, ale první nápad bylo jméno Universe při poslechu písničky od Mylene Farmer, kterou miluju.

 GALERIE  PEDIGREE
Universe von Freitag


Universe von Freitag

kočka

SBI g - modrá želvovinová

žije v Čechách

Unique Star von Freitag

 
            Unique Star von Freitag            

kočka

SBI g - modrá želvovinová

žije se Scoobym v Čehách