28.3.2013

Bylo nám vyčiněno, že už jsme dlouho nenapsali na našich stránkách nic do novinek :-). Aktualizace sice byly,  nicméně levý sloupec jsme opravdu zanedbávali, takže tímto napravujeme... Dnes proběhla aktualizace galerií a očekávaných koťátek, na která se moc těšíme :-). Za zmínku stojí i to, že jsme na konci roku 2012 rozšířili naši kočičí smečku o krásnou kočičku Růženku.

18.07.2011

O víkendu jsme byli s Tess a Heráčkem na výstavě v Ústí. Tess získala 2 x CAC a stala se v den svých prvních narozenin šampionkou. Hero získal 2 x CAGCIB, NOM BIS a BIV, už mu chybí poslední CAGCIB v zahraničí do Granda, na který si počkáme do zimy, až nám zase obroste :-).

06.06.2011

V neděli jsme na výstavě v Příbrami získali první CAC pro naši odchovanou kočičku Gucci (vyhrála v konkurenci s druhou krásnou kočičkou stejného zbarvení), první CAC pro naší Tess a třetí CAGCIB NOM BIS pro Heráčka :-).

02.05.2011

Heráček získal včera v Žilině svůj druhý CAGCIB + NOM BIS :-).

27.04.2011

Dnes se Mirunce narodila koťátka "I", maminka i miminka se mají dobře.

Thuetussen's Miranda

Thuetussen's Miranda
  * 09.05.2008 Švédsko
  Barva: SBI c - lilová
  Matka: Thuetussen's Geisha Girl, S
  Otec: Romberger's von Holyspirit Hawk, S   
  Krevní skupina: A
  FIV, FeLV: negativní
  PKD gentest: negativní
  HCM sono: 20.07.2010 negativní
  Aktuální váha: 3,3 kg

Mirunka k nám přijela z chovatelské stanice Thuetussen's ze Švédska. Je to krásná princezna v barvě lila, umazlená a upovídaná, obzvlášť, když jde o drbání, nebo jídlo :-). Miru je typově opravdu povedená...hlava, profil, barva oka, srst. Mirandy koťátka byla pokaždé moc hezká a Miru je naprosto skvělá máma. Děkujeme Lise-Lotte za tuhle dokonalou kočičku :-).

PEDIGREE                                                              GALERIE
VÝSTAVY
 15.11.2009  Pardubice  MVDr. Květoslava Mahelková 9. CAC

Vrh "F"Vrh "I"Vrh "M"Vrh "P"