28.3.2013

Bylo nám vyčiněno, že už jsme dlouho nenapsali na našich stránkách nic do novinek :-). Aktualizace sice byly,  nicméně levý sloupec jsme opravdu zanedbávali, takže tímto napravujeme... Dnes proběhla aktualizace galerií a očekávaných koťátek, na která se moc těšíme :-). Za zmínku stojí i to, že jsme na konci roku 2012 rozšířili naši kočičí smečku o krásnou kočičku Růženku.

18.07.2011

O víkendu jsme byli s Tess a Heráčkem na výstavě v Ústí. Tess získala 2 x CAC a stala se v den svých prvních narozenin šampionkou. Hero získal 2 x CAGCIB, NOM BIS a BIV, už mu chybí poslední CAGCIB v zahraničí do Granda, na který si počkáme do zimy, až nám zase obroste :-).

06.06.2011

V neděli jsme na výstavě v Příbrami získali první CAC pro naši odchovanou kočičku Gucci (vyhrála v konkurenci s druhou krásnou kočičkou stejného zbarvení), první CAC pro naší Tess a třetí CAGCIB NOM BIS pro Heráčka :-).

02.05.2011

Heráček získal včera v Žilině svůj druhý CAGCIB + NOM BIS :-).

27.04.2011

Dnes se Mirunce narodila koťátka "I", maminka i miminka se mají dobře.

Vrh "F" / *22.03.2010 / French litter

Thuetussen's Miranda SMiracle van Siasly NL
Matka:
Thuetussen's Miranda, S
Otec: Miracle van Siasly, NL
Narozen: 22.03.2010
Koťátka: 3 kocourci, 1 kočička
Koťátka už mají své nové domovy

Porod koťátek "F" byl trošku dramatičtější, teda pro mě :-). Maminka si dávala docela na čas...4 koťátka za 24 hodin. Člověk může mít načteno všechno možný, ale realita je mnohdy úplně jinde. I přes to, že byl porod dlouhý, Miranda byla klidná, samostatná a moc šikovná. Porodila krásné tři kluky a jednou droboučkou holčinku, která si své místo na světě, v konkurenci svých velkých bratrů opravdu vybojovala. Dlouho vypadala jako kukačka, ale nakonec z ní vyrostla moc pěkná kulatoučká holčička.
Koťátka "F" mají pro změnu francouzská jména :-)...Flatteur - přítulný, Féerique - kouzelný, Fabuleux - úžasný, Friponne - šibalka.

 GALERIE  PEDIGREE
Féerique Fabrice von Freitag

 
Féerique Fabrice von Freitag

kocour

SBI b - čokoládová

žije v Belgii

Friponne Fabienne von Freitag

 
      Friponne Fabienne von Freitag      

kočka

SBI c - lilová

žije v Čechách

Flatteur Félix von Freitag

 
Flatteur Félix von Freitag

kocour

SBI b - čokoládová

žije v Čechách

Fabuleux Frederic von Freitag

 
Fabuleux Frederic von Freitag

kocour

SBI b - čokoládová

žije v Německu