28.3.2013

Bylo nám vyčiněno, že už jsme dlouho nenapsali na našich stránkách nic do novinek :-). Aktualizace sice byly,  nicméně levý sloupec jsme opravdu zanedbávali, takže tímto napravujeme... Dnes proběhla aktualizace galerií a očekávaných koťátek, na která se moc těšíme :-). Za zmínku stojí i to, že jsme na konci roku 2012 rozšířili naši kočičí smečku o krásnou kočičku Růženku.

18.07.2011

O víkendu jsme byli s Tess a Heráčkem na výstavě v Ústí. Tess získala 2 x CAC a stala se v den svých prvních narozenin šampionkou. Hero získal 2 x CAGCIB, NOM BIS a BIV, už mu chybí poslední CAGCIB v zahraničí do Granda, na který si počkáme do zimy, až nám zase obroste :-).

06.06.2011

V neděli jsme na výstavě v Příbrami získali první CAC pro naši odchovanou kočičku Gucci (vyhrála v konkurenci s druhou krásnou kočičkou stejného zbarvení), první CAC pro naší Tess a třetí CAGCIB NOM BIS pro Heráčka :-).

02.05.2011

Heráček získal včera v Žilině svůj druhý CAGCIB + NOM BIS :-).

27.04.2011

Dnes se Mirunce narodila koťátka "I", maminka i miminka se mají dobře.

CH Tess van Antouch

Tess van Antouch
  * 17.07.2010 Holandsko
  Barva: SBI a - modrá
  Matka: Thrisja van Minou Bloe, NL              
  Otec: Bocelli von Dinau, DE
  Krevní skupina: A
  FIV, FeLV: negativní
  PKD gentest: negativní
  HCM sono: chystáme se
  Aktuální váha: 3,5 kg

Tess k nám přijela z chovatelské stanice z holandského Utrechtu. Je to pěkná mohutná modrá kočička z chovu spřátelených chovatelských stanic mých kamarádek Bettie - Antouch a Nettie - Minou Bloe, kterým za tuhle krásku moc děkuju :-). Tess má velice vyrovnanou povahu, je to dáma v pravém slova smyslu. Na první koťátka jsme si sice počkali trochu déle, ale stálo to za to. Tess byla skvělá máma a její koťátka opravdu povedená, už teď se těšíme na další :-). 

PEDIGREE                                                              GALERIE
VÝSTAVY
 05.06.2011  Příbram  pí. Grazyna Lachowska - Malaga 9. CAC
 16.07.2011  Ústí nad Labem  p. Kai Ruonala 9. CAC
 17.07.2011  Ústí nad Labem  pí. Hanne-Sofie Sneum 9. CAC
CHAMPION

Vrh "Q"