28.3.2013

Bylo nám vyčiněno, že už jsme dlouho nenapsali na našich stránkách nic do novinek :-). Aktualizace sice byly,  nicméně levý sloupec jsme opravdu zanedbávali, takže tímto napravujeme... Dnes proběhla aktualizace galerií a očekávaných koťátek, na která se moc těšíme :-). Za zmínku stojí i to, že jsme na konci roku 2012 rozšířili naši kočičí smečku o krásnou kočičku Růženku.

18.07.2011

O víkendu jsme byli s Tess a Heráčkem na výstavě v Ústí. Tess získala 2 x CAC a stala se v den svých prvních narozenin šampionkou. Hero získal 2 x CAGCIB, NOM BIS a BIV, už mu chybí poslední CAGCIB v zahraničí do Granda, na který si počkáme do zimy, až nám zase obroste :-).

06.06.2011

V neděli jsme na výstavě v Příbrami získali první CAC pro naši odchovanou kočičku Gucci (vyhrála v konkurenci s druhou krásnou kočičkou stejného zbarvení), první CAC pro naší Tess a třetí CAGCIB NOM BIS pro Heráčka :-).

02.05.2011

Heráček získal včera v Žilině svůj druhý CAGCIB + NOM BIS :-).

27.04.2011

Dnes se Mirunce narodila koťátka "I", maminka i miminka se mají dobře.

Vrh "N" / *28.02.2012 / Fashion Designers litter

Jarah van Niekirs HomeHero vom Baluen Achat DE
Matka: Jarah van Niekirs Home, NL
Otec: Hero vom Blauen Achat, DE
Narozen: 28.02.2012
Koťátka: 1 kocourek, 1 kočička
Koťátka už mají své nové domovy

Druhý Jarinky porod proběhl bez komplikací, trošku jsem měla obavy po tom prvním, ale všechno bylo rychlé a v pohodě. Jarah byla perfektní máma, starostlivá, někdy až přehnaně :-). Koťátka byla úžasná...kombinace povah rodičů. V období jejich dospívání jsme se stěhovali do nového, takže by se dalo říct, že to jsou naše první "Vinohradská" koťátka :-).
Jména dostala podle módních návrhářů...Nina Ricci a Nathan Jenden. Ale první impuls byla moje máma...Nina mimochodem :-)...Malá Ninuška byla totiž celá ona :-).

 GALERIE  PEDIGREE
Nina Ricci von Freitag

 
Nina Ricci von Freitag

kočka

SBI c - lilová

žije v Čechách

Nathan Jenden von Freitag

 
       Nathan Jenden von Freitag       

kocour

SBI a 21 - modrá s kresbou

žije v Čechách