28.3.2013

Bylo nám vyčiněno, že už jsme dlouho nenapsali na našich stránkách nic do novinek :-). Aktualizace sice byly,  nicméně levý sloupec jsme opravdu zanedbávali, takže tímto napravujeme... Dnes proběhla aktualizace galerií a očekávaných koťátek, na která se moc těšíme :-). Za zmínku stojí i to, že jsme na konci roku 2012 rozšířili naši kočičí smečku o krásnou kočičku Růženku.

18.07.2011

O víkendu jsme byli s Tess a Heráčkem na výstavě v Ústí. Tess získala 2 x CAC a stala se v den svých prvních narozenin šampionkou. Hero získal 2 x CAGCIB, NOM BIS a BIV, už mu chybí poslední CAGCIB v zahraničí do Granda, na který si počkáme do zimy, až nám zase obroste :-).

06.06.2011

V neděli jsme na výstavě v Příbrami získali první CAC pro naši odchovanou kočičku Gucci (vyhrála v konkurenci s druhou krásnou kočičkou stejného zbarvení), první CAC pro naší Tess a třetí CAGCIB NOM BIS pro Heráčka :-).

02.05.2011

Heráček získal včera v Žilině svůj druhý CAGCIB + NOM BIS :-).

27.04.2011

Dnes se Mirunce narodila koťátka "I", maminka i miminka se mají dobře.

Vrh "G" / *27.05.2010 / Perfumes litter

Caleita's Ehu USAMiracle van Siasly NL
Matka: Caleita's Ehu, USA
Otec: Miracle van Siasly, NL
Narozen: 27.05.2010
Koťátka: 3 kočičky
Koťátka už mají své nové domovy

S prvním porodem si Ehu počkala, až bude sama s manželem, takže druhý Ehunky porod jsem se rozhodla za žádnou cenu nepropást. Několik dnů před porodem jsem s ní byla opravdu pořád. Ehu mě pěkně napínala, asi 3 dny jsem skoro nespala, protože se tvářila, že "už". Po třetí probdělé noci, kdy se opět nic nedělo, jsem nad ránem usnula. Když jsem se po chvilce probudila, koukám a Ehu nikde...v porodničce v tu chvíli už pískala Gucci. Všechny tři holčičky byly moc pěkné, jejich vývoj byla radost sledovat, přibíraly, jako by Ehu kojila šlehačku :-).
Koťátka jsme pojmenovali podle parfémů.

 GALERIE  PEDIGREE
Guerlain Insolence von Freitag


       Guerlain Insolence von Freitag       

kočka

SBI g - modrá želvovinová

žije s Iowkou v Čechách

Gucci Envy Me von Freitag


Gucci Envy Me von Freitag

kočka

SBI f - černohnědá želvovinová

žije v Čechách

Givenchy Amarige von Freitag

 
Givenchy Amarige von Freitag

kočka

SBI g - modrá želvovinová

žije s Emilly v Čechách

"G" von Freitag"G" von Freitag