28.3.2013

Bylo nám vyčiněno, že už jsme dlouho nenapsali na našich stránkách nic do novinek :-). Aktualizace sice byly,  nicméně levý sloupec jsme opravdu zanedbávali, takže tímto napravujeme... Dnes proběhla aktualizace galerií a očekávaných koťátek, na která se moc těšíme :-). Za zmínku stojí i to, že jsme na konci roku 2012 rozšířili naši kočičí smečku o krásnou kočičku Růženku.

18.07.2011

O víkendu jsme byli s Tess a Heráčkem na výstavě v Ústí. Tess získala 2 x CAC a stala se v den svých prvních narozenin šampionkou. Hero získal 2 x CAGCIB, NOM BIS a BIV, už mu chybí poslední CAGCIB v zahraničí do Granda, na který si počkáme do zimy, až nám zase obroste :-).

06.06.2011

V neděli jsme na výstavě v Příbrami získali první CAC pro naši odchovanou kočičku Gucci (vyhrála v konkurenci s druhou krásnou kočičkou stejného zbarvení), první CAC pro naší Tess a třetí CAGCIB NOM BIS pro Heráčka :-).

02.05.2011

Heráček získal včera v Žilině svůj druhý CAGCIB + NOM BIS :-).

27.04.2011

Dnes se Mirunce narodila koťátka "I", maminka i miminka se mají dobře.

Vrh "B" / *07.07.2009 / Cocktails litter

Colette Ametyst Blue CZFrandemi's Findus S
Matka: Colette Ametyst Blue, CZ
Otec: Frandemi's Findus, S
Narozen: 07.07.2009
Koťátka: 4 kocourci
Koťátka už mají své nové domovy

Téměř rok po našich prvních koťatech se nám narodil vrh "B". Lotka byla velice klidná a já už na tom byla taky o něco líp než poprvé :-). Porod byl bez komplikací, kluci byli pěkní, velcí a neskutečně draví. Jeden z nich byl po porodu do žluta, přezdívka "Žluťák" se s ním pak táhla opravdu dlouho :-). Žluťák (Banana Daiquiri) byl oblíbenec mého staršího syna a tak asi po jeho vzoru, byl nejhyperaktivnější kotě z vrhu. Bylo úplně neuvěřitelný, jak při každé návštěvě potencionálních nových páníčku zklidněl a dělal nekomunikativního...jen aby si ho náhodou nevybrali. Tolik lidí přijelo přímo pro něj a nakonec si vybralo jiné kotě, protože Banán chtěl prostě zůstat s Jirkou. Už to vypadlo, že u nás opravdu zůstane, ale nakonec se mu přece jen někdo zalíbil a ve svých skoro 7 měsících si ty "svoje" pánečky našel...všechno má svůj čas :-).
Koťátka "B" jsme pojmenovali podle míchaných nápojů.

 GALERIE  PEDIGREE
Bacardi Dream von Freitag

 
Bacardi Dream von Freitag

kocour

SBI b - čokoládová

žije v Čechách

Banana Daiquiri von Freitag

 
Banana Daiquiri von Freitag

kocour

SBI n - černohnědá

žije v Čechách

Beefeater Sunset von Freitag

 
       Beefeater Sunset von Freitag       

kocour

SBI b - čokoládová

žije v Čechách

Blue Moon von Freitag

 
Blue Moon von Freitag

kocour

SBI c 21 - lilová s kresbou

žije v Čechách