28.3.2013

Bylo nám vyčiněno, že už jsme dlouho nenapsali na našich stránkách nic do novinek :-). Aktualizace sice byly,  nicméně levý sloupec jsme opravdu zanedbávali, takže tímto napravujeme... Dnes proběhla aktualizace galerií a očekávaných koťátek, na která se moc těšíme :-). Za zmínku stojí i to, že jsme na konci roku 2012 rozšířili naši kočičí smečku o krásnou kočičku Růženku.

18.07.2011

O víkendu jsme byli s Tess a Heráčkem na výstavě v Ústí. Tess získala 2 x CAC a stala se v den svých prvních narozenin šampionkou. Hero získal 2 x CAGCIB, NOM BIS a BIV, už mu chybí poslední CAGCIB v zahraničí do Granda, na který si počkáme do zimy, až nám zase obroste :-).

06.06.2011

V neděli jsme na výstavě v Příbrami získali první CAC pro naši odchovanou kočičku Gucci (vyhrála v konkurenci s druhou krásnou kočičkou stejného zbarvení), první CAC pro naší Tess a třetí CAGCIB NOM BIS pro Heráčka :-).

02.05.2011

Heráček získal včera v Žilině svůj druhý CAGCIB + NOM BIS :-).

27.04.2011

Dnes se Mirunce narodila koťátka "I", maminka i miminka se mají dobře.

Vrh "P" / *02.08.2012 / Rock Groups litter

Thuetussen's Miranda SHero vom Blauen Achat DE
Matka:
Thuetussen's Miranda, S
Otec: Hero vom Blauen Achat, DE
Narozen: 02.08.2012
Koťátka: 2 kočičky
Koťátka už mají své nové domovy

Mirunky holčičky byly nádherné slečny v modré barvě. Byl to už druhý vrh od stejných rodičů a asi ne poslední :-). Koťátka po Mirunce a Heráčkovi jsou prostě úžasná, jak povahově, tak vzhledově. Miru byla jako pokaždé skvělá a starostlivá matka. Holčičky byly velké kamarádky s koťátky z vrhu "Q". Jinn s Amidalkou byli také v modré barvě a někdy bylo opravdu těžké se v té modré "smršti" vyznat :-).
Jména dostaly "P" holčičky podle skvělých hudebních skupin: Pink Floyd a Pearl Jam.

 GALERIE  PEDIGREE
Pink Floyd von Freitag

 
           Pink Floyd von Freitag            

kočka

SBI a - modrá

žije v Čechách

Pearl Jam von Freitag

 
Pearl Jam von Freitag

kočka

SBI a - modrá

žije v Čechách