28.3.2013

Bylo nám vyčiněno, že už jsme dlouho nenapsali na našich stránkách nic do novinek :-). Aktualizace sice byly,  nicméně levý sloupec jsme opravdu zanedbávali, takže tímto napravujeme... Dnes proběhla aktualizace galerií a očekávaných koťátek, na která se moc těšíme :-). Za zmínku stojí i to, že jsme na konci roku 2012 rozšířili naši kočičí smečku o krásnou kočičku Růženku.

18.07.2011

O víkendu jsme byli s Tess a Heráčkem na výstavě v Ústí. Tess získala 2 x CAC a stala se v den svých prvních narozenin šampionkou. Hero získal 2 x CAGCIB, NOM BIS a BIV, už mu chybí poslední CAGCIB v zahraničí do Granda, na který si počkáme do zimy, až nám zase obroste :-).

06.06.2011

V neděli jsme na výstavě v Příbrami získali první CAC pro naši odchovanou kočičku Gucci (vyhrála v konkurenci s druhou krásnou kočičkou stejného zbarvení), první CAC pro naší Tess a třetí CAGCIB NOM BIS pro Heráčka :-).

02.05.2011

Heráček získal včera v Žilině svůj druhý CAGCIB + NOM BIS :-).

27.04.2011

Dnes se Mirunce narodila koťátka "I", maminka i miminka se mají dobře.

Vrh "CH" / *11.03.2011 / Fairytales litter

Jarah van Niekirs HomeEhu's Ethan von Freitag
Matka: Jarah van Niekirs Home, NL
Otec: Ehu's Ethan von Freitag, CZ
Narozen: 11.03.2011
Koťátko: 1 kocourek
Koťátko už má svůj nový domov

Na koťátka Jarinky jsem se moc těšila, se svým prvním vrhem si Jaroušek dala na čas :-). Její jediné koťátko Christiánek to ale s příchodem na svět neměl vůbec jednoduché... Po dlouhém únavném porodu, se bohužel stalo to, čeho se každý chovatel bojí, maminka dostala laktační psychózu a své koťátko nepřijala. Už jsem byla nachystaná na umělý odchov koťátka, když mi volá moje kamarádka Ivana, že jí zrovna rodí kočička... Neváhala jsem ani na chvilku a s Christiánkem vyrazila do Bílinky. Kočička Arkana měla čerstvě po porodu svých tří koťátek a byla velice pečlivá maminka, která si svá miminka chránila jak tygr. Se strachem a doufáním jsme přidaly Christiánka do porodnice a čekaly, co se bude dít. Splnilo se to, v co jsem doufala, Arkana po chvilce své nové 4. koťátko opečovávala jako by bylo její :-). Měla jsem obrovskou radost :-).
Christiánek je velký mazel, který vrní, jen se na něj člověk podívá, své nové rodině bude dělat určitě velkou radost. Své jméno dostal podle mého oblíbeného pohádkáře Hanse Christiana Andersena.

 GALERIE  PEDIGREE
Christian Andersen von Freitag


      Christian Andersen von Freitag      

kocour

SBI n 21 - černohnědá s kresbou

žije v Čechách