28.3.2013

Bylo nám vyčiněno, že už jsme dlouho nenapsali na našich stránkách nic do novinek :-). Aktualizace sice byly,  nicméně levý sloupec jsme opravdu zanedbávali, takže tímto napravujeme... Dnes proběhla aktualizace galerií a očekávaných koťátek, na která se moc těšíme :-). Za zmínku stojí i to, že jsme na konci roku 2012 rozšířili naši kočičí smečku o krásnou kočičku Růženku.

18.07.2011

O víkendu jsme byli s Tess a Heráčkem na výstavě v Ústí. Tess získala 2 x CAC a stala se v den svých prvních narozenin šampionkou. Hero získal 2 x CAGCIB, NOM BIS a BIV, už mu chybí poslední CAGCIB v zahraničí do Granda, na který si počkáme do zimy, až nám zase obroste :-).

06.06.2011

V neděli jsme na výstavě v Příbrami získali první CAC pro naši odchovanou kočičku Gucci (vyhrála v konkurenci s druhou krásnou kočičkou stejného zbarvení), první CAC pro naší Tess a třetí CAGCIB NOM BIS pro Heráčka :-).

02.05.2011

Heráček získal včera v Žilině svůj druhý CAGCIB + NOM BIS :-).

27.04.2011

Dnes se Mirunce narodila koťátka "I", maminka i miminka se mají dobře.

Vrh "M" / *01.11.2011 / Cars litter

Thuetussen's Miranda SHero vom Baluen Achat DE
Matka:
Thuetussen's Miranda, S
Otec: Hero vom Blauen Achat, DE
Narozen: 01.11.2011
Koťátka: 1 kocourek, 2 kočičky
Koťátka už mají své nové domovy

Třetí Mirunky porod byl dle očekávání v naprosté pohodě. Jelikož je ráda při porodu sama, nechala jsem ji tentokrát v klidu (aby nemusela zase za skříň :-) ). Ráno jsem vstala, šla se na Miru podívat a ta na mě pyšně pomňoukávala z porodnice s třema tlouštíkama přicucnutýma k mlékárně. Kéž by každý porod vypadal takhle :-). Koťátka byla moc krásná, perfektní v typu, super modré oči, radost sledovat jejich vývoj. Mercedes je v Itálii v chovatelské stanici a je velice úspěšná na výstavách. Toto spojení budu nejspíš opakovat :-).
Jména dostala koťátka opět po autech...Mustang, Maserati a Mercedes.

 GALERIE  PEDIGREE
Mustang Shelby von Freitag

 
Mustang Shelby von Freitag

kocour

SBI c - lilová

žije v Německu

Maserati Spyder von Freitag

 
Maserati Spyder von Freitag

kočka

SBI a - modrá

žije v Čechách

Mercedes Maybach von Freitag

 
      Mercedes Maybach von Freitag      

kočka

SBI c - lilová

žije v Itálii