28.3.2013

Bylo nám vyčiněno, že už jsme dlouho nenapsali na našich stránkách nic do novinek :-). Aktualizace sice byly,  nicméně levý sloupec jsme opravdu zanedbávali, takže tímto napravujeme... Dnes proběhla aktualizace galerií a očekávaných koťátek, na která se moc těšíme :-). Za zmínku stojí i to, že jsme na konci roku 2012 rozšířili naši kočičí smečku o krásnou kočičku Růženku.

18.07.2011

O víkendu jsme byli s Tess a Heráčkem na výstavě v Ústí. Tess získala 2 x CAC a stala se v den svých prvních narozenin šampionkou. Hero získal 2 x CAGCIB, NOM BIS a BIV, už mu chybí poslední CAGCIB v zahraničí do Granda, na který si počkáme do zimy, až nám zase obroste :-).

06.06.2011

V neděli jsme na výstavě v Příbrami získali první CAC pro naši odchovanou kočičku Gucci (vyhrála v konkurenci s druhou krásnou kočičkou stejného zbarvení), první CAC pro naší Tess a třetí CAGCIB NOM BIS pro Heráčka :-).

02.05.2011

Heráček získal včera v Žilině svůj druhý CAGCIB + NOM BIS :-).

27.04.2011

Dnes se Mirunce narodila koťátka "I", maminka i miminka se mají dobře.

Imagine de Saow-line

Imagine de Saow-line, FR
  * 01.09.2013 Francie
  Barva: SBI c 21 - lilová s kresbou
  Matka: Good News de Saow-line, FR
  Otec: Las Perlas-sin Kalevin Lordi, DE           
  Krevní skupina: A/a - DNA test
  FIV, FeLV: negativní
  PKD gentest: negativní
  Aktuální váha: 4 kg

Imagine je nádherný kocourek z chovatelské stanice de Saow-line z Francie, který jak doufáme bude velká posila našeho chovu. Má perfektní barvu oka, super římský nosík a krásnou kulatou hlavičku :-). Imagine bydlí v chovatelské stanici Blue Spring kamarádky Zuzky, se kterou úzce spolupracujeme a kocourka máme ve spoluvlastnictví.